جادوی پارس
گروه هنری

   

دربارۀ جادوی پارس

گروه هنری جادوی پارس، که ابتدای سال 1389 توسط حسام دهقانی و تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت ایران تاسیس شد، از فیلمسازان مستقل و دست اندرکاران حرفه ای صنعت فیلم و سینما تشکیل شده است.

ما از سال 1390 و پس از گسترده شدن فعالیت های گروه، علاوه بر تولید فیلم به ارائۀ انواع خدمات سینمایی به فیلمسازان و تهیه کنندگان داخلی و خارجی پرداخته و با کمپانی های معتبر فیلمسازی از کشورهای مختلف (از جمله فرانسه، سنگاپور، کانادا، آمریکا، مصر، استرالیا، ترکیه، هلند، سوئیس، کرۀ جنوبی و...) همکاری کرده ایم.

ما علاوه بر ساخت انواع فیلم، خدمات متنوع تولید را نیز ارائه می دهیم. لازم به ذکر است که در دفتر تهران کاملاً مطابق با شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنیم و تابع مقررات وزارت ارشاد هستیم. چنانچه تصمیم دارید تمام یا بخشی از فیلم خود را در ایران تولید کنید، جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

روش کاری ما

ما بسته به نوع و ماهیت هر پروژه، تیم های کاری مختلفی را تشکیل می دهیم. بعنوان مثال، تصویربردار یک فیلم مستند با تصویربردار یک موزیک ویدیو متفاوت است و مدیر تولید یک فیلم کوتاه داستانی با مدیر تولید یک فیلم تبلیغاتی تفاوت دارد. به تجربه ثابت شده که این روش کاری علاوه بر بالا بردن کیفیت محصول نهایی، بر سرعت و هزینۀ پروژه نیز به طرز چشمگیری تاثیر دارد. اگر می خواهید فیلمتان را ما تولید کنیم، یا قصد دارید تعدادی از اعضای حرفه ای گروه ما را در اختیار داشته باشید، کافی است پروژه را شرح دهید تا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.
 

سرمایه گذای و مشارکت در پروژه ها

ما تعداد زیادی فیلمنامۀ آمادۀ ساخت در نوع و ژانرهای مختلف در اختیار داریم. در صورت تمایل به سرمایه گذاری یا مشارکت در تولید با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که در حال حاضر برای خرید فیلمنامه از نویسندگان محترم برنامه ای نداریم.
 

پرسش های متداول

در این صفحه به تعداد زیادی از سوالات متداول در خصوص فیلمبرداری در ایران و موضوعات دیگر پاسخ داده ایم. در حال حاضر این صفحه به زبان انگلیسی است، چنانچه به در خصوص هر یک از خدمات ما به توضیح بیشتر احتیاج داشتید، لطفاً از طریق تلفن، واتساپ یا ایمیل تماس بگیرید.