جادوی پارس
گروه هنری

   

دربارۀ جادوی پارس

گروه هنری جادوی پارس، که ابتدای سال 1389 توسط حسام دهقانی و جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت ایران تاسیس شد، از فیلمسازان مستقل و دست اندرکاران حرفه ای صنعت فیلم و سینما تشکیل شده است.

ما از سال 1390 و پس از گسترده شدن فعالیت های گروه، علاوه بر تولید فیلم به ارائۀ انواع خدمات سینمایی به فیلمسازان و تهیه کنندگان داخلی و خارجی پرداخته و با کمپانی های معتبر فیلمسازی از کشورهای مختلف (از جمله فرانسه، سنگاپور، کانادا، آمریکا، ترکیه و سوئیس) همکاری کرده ایم.

از سال 1392 حسام دهقانی بعنوان یکی از مدیران ارشد CollabFeature انتخاب شد. CollabFeature گروهی است متشکل از فیلمسازان مستقل در کشورهای مختلف که با مشارکت هم به ساخت و تولید فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی می پردازند. این گروه تابحال دو فیلم بلند به نام های The Owner و Train Station تولید کرد که علاوه بر اکران در کشورهای مختلف و دریافت جوایز، در کتاب "رکوردهای جهانی گینس" نیز ثبت شده اند. سریال تلویزیونی این گروه به نام A Billion To One در حال حاضر در بیش از 40 کشور دنیا در دست تولید است و اواسط سال 2017 پخش خواهد شد.

جادوی پارس در حال حاضر دارای یک دفتر در تهران می باشد و ما علاوه بر تولید انواع فیلم، خدمات متنوع سینمایی را نیز ارائه می دهیم. دفتر تهران، مطابق با شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و تابع مقررات کشور است. ما بیشتر از پانزده سال در ایران کار کرده ایم و به تمام فرایندهای قانونی تولید آثار تلویزیونی و سینمایی آگاهی کامل داریم. چنانچه تصمیم دارید تمام یا بخشی از فیلم خود را در ایران تولید کنید، جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر، بیش از چهل نفر عضو گروه هستند که همه در کنار هم، خانوادۀ جادوی پارس را تشکیل می دهند.

 

روش کاری ما

ما بسته به نوع و ماهیت هر پروژه، تیم های کاری مختلفی را تشکیل می دهیم. بعنوان مثال، تصویربردار یک فیلم مستند با تصویربردار یک موزیک ویدیو متفاوت است و مدیر تولید یک فیلم کوتاه داستانی با مدیر تولید یک فیلم تبلیغاتی تفاوت دارد. به تجربه ثابت شده که این روش کاری علاوه بر بالا بردن کیفیت محصول نهایی، بر سرعت و هزینۀ پروژه نیز به طرز چشمگیری تاثیر دارد. اگر می خواهید فیلمتان را ما تولید کنیم، یا قصد دارید تعدادی از اعضای حرفه ای گروه ما را در اختیار داشته باشید، کافی است پروژه را شرح دهید تا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.
 

سرمایه گذای و مشارکت در پروژه ها

ما تعداد زیادی فیلمنامۀ آمادۀ ساخت در نوع و ژانرهای مختلف در اختیار داریم. در صورت تمایل به سرمایه گذاری یا مشارکت در تولید با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که در حال حاضر برای خرید فیلمنامه از نویسندگان محترم برنامه ای نداریم.
 

پرسش های متداول

در این صفحه به تعداد زیادی از سوالات متداول در خصوص فیلمبرداری در ایران و موضوعات دیگر پاسخ داده ایم. در حال حاضر این صفحه به زبان انگلیسی است، چنانچه به در خصوص هر یک از خدمات ما به توضیح بیشتر احتیاج داشتید، لطفاً از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید.